Логосвіт

ІІІ онлайн засідання методичного об’єднання

25.02.2021р. на платформі Zoom відбулося третє онлайн засідання методичного об’єднання вчителів-логопедів та вчителів-дефектологів дошкільної освіти Покровського району з теми “Кінезіологія як засіб розвитку мовлення та інтелектуальних здібностей дітей з ООП”” “.  У засіданні взяли участь 39 слухачів.

Вчитель-логопед КЗ «ДНЗ №65 КТ» КМР Залова Анастасія Федорівна надала теоретичний матеріал з питання “Що таке кінезіологія і чому вона необхідна в роботі з дітьми з ООП”.


Вчитель-логопед КЗ «ДНЗ №280» Пуць Наталя Петрівна представила презентацію та відеоматеріал з практичним показом на тему «Використання методів кінезіології в корекції мовленнєвих порушень у дітей».


З кінезіологічними вправи для дітей, які покращують увагу і пам’ять познайомила вчитель-дефектолог КЗ «ДНЗ №65 КТ» КМР Норенко Олена Володимирівна.

В рамках методичного мосту (обмін досвідом роботи з колегами Саксаганського району) до нашого засідання приєдналася інструктор з фізкультури КЗ «ДНЗ №14(ясла-садок) Голіцина Неллі Станіславівна. Вона надала інформацію з теми «Гімнастика для розуму як засіб формування інтелектуального здоров’я» та провела фізкультхвилинку з використанням кінезіологічних вправ.

Голова МО Бурдієнко В.О. провела челендж «Брейн-фітнес для мозку».

Методичне об‘єднання завершилося он-лайн фотовиставкою наробок, дидактичного матеріалу з теми “Кінезіологія, як засіб розвитку мовлення та інтелектуальних здібностей дітей з ООП».

 

Рекомендації:

  1. Впроваджувати в систему корекційної роботи кінезіологічні вправи, які покращують увагу і пам ять.
  2.  Використовувати методи кінезіології в корекції мовленнєвих порушень у дітей
  3. Поповнювати методичну базу спеціалістів дидактичними іграми, навчальними посібниками з кінезіології
  4. Надавати консультативно-методичну допомогу молодим спеціалістам з метою розвитку професійної майстерності та творчої активності корекційних педагогів.
  5. Переглянути вебінар на освітньому порталі «На Урок» «Навчальна кінезіологія: як розвинути мозок учня», спікер Груленко Євгенія