Логосвіт

RSS Syndication

І засідання районного МО

11.10.2017 р. о 09.00 на базі «Дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 60 комбінованого типу» відбулося І засідання районного МО вчителів-логопедів та вчителів-дефектологів дошкільних установ Покровського району на тему «Організація роботи МО над ІІІ етапом науково-методичної проблеми «Освітні стратегії соціалізації особистості демократичного суспільства».
У засіданні прийняли участь 26 слухачів.
Керівник МО Остапішина Лариса Григорівна привітала слухачів, оголосила річну тему, мету, напрямки роботи МО у 2017-2018 н. р., в яких було враховано задачі практичного етапу роботи над обласною проблемою.

Керівник творчої групи МО зі створення «банку інформації» з питань соціалізації Сенченко Тетяна Миколаївна, вчитель-логопед КЗ « ДНЗ (Я-С) КТ № 280», окреслила напрямки роботи щодо впровадження слухачами МО в життя ІІІ етапу програми обласного науково-методичного проекту «Освітні стратегії соціалізації особистості громадянського суспільства», конкретизувала аспект соціалізації дошкільників через патріотично-правове та моральне виховання та участь кожного корекційного педагога у роботі над проектом, результатом якого стане добірка дидактичного матеріалу з мовленнєвого розвитку «Педагогічна скарбничка народної мудрості».


Вчитель-логопед КЗ «ДНЗ (Я-С) КТ №60» Остапішина Лариса Григорівна представила увазі слухачів відеопрезентацію та доповідь з теми «Виховання моральної компетенції у дітей з особливими потребами», у якій розкрила сутність поняття «моральна компетенція дитини дошкільного віку» та освітила систему роботи закладу та корекційних педагогів зокрема з морального виховання.
Розділ засідання «Мала академія логопедичних наук» відкрила вчитель-дефектолог ККДНЗ № 230 Андрєєва Г. В., яка розповіла про вимоги до оформлення пакету документів для представлення дітей на КМ ПМПК та вимоги до обстеження дітей учасниками КМ ПМПК.
Присутні відмітили високий рівень проведення мероприємства та висловили велику подяку його організаторам.

Керівник МО Остапішина Л. Г. ознайомила присутніх з рішенням засідання та підвела підсумок роботи.

Рішення:

– спрямовувати роботу МО на розвиток творчої активності вчителів-логопедів, підвищення їх психолого-педагогічної культури, фахової майстерності, досягнення функціональної грамотності та утвердження нового професійного світогляду;
– продовжити роботу над обласною проблемою “Освітні стратегії соціалізації особистості громадянського суспільства”;
– впроваджувати у систему діяльності корекційних педагогів новітні педагогічні стратегії та технології соціалізації у аспекті патріотично – правового виховання дітей з особливими освітніми потребами;
– оформити практично – методичні наробки слухачів МО у збірку конспектів з корекційно – відновлювальної роботи з дітьми з особливими освітніми потребами через призму патріотично – правового виховання.