Логосвіт

І засідання Професійної спільноти вихователів спеціальних груп, вчителів-логопедів та вчителів-дефектологів Покровського району

29.09.2021 р. о 13.00 на платформі Google Meet відбулося І засідання   Професійної спільноти вихователів спеціальних груп, вчителів-логопедів та вчителів-дефектологів Покровського району на тему   «Визначення напрямків роботи  на навчальний рік».

У засіданні прийняли участь 71 слухач.

Керівник ПСП Бурдієнко В. О. ознайомила слухачів з річною темою «Сучасні підходи в організації корекційної роботи з дітьми з особливими освітніми проблемами» та планом роботи ПСП на 2021 – 2022 навчальний рік.

Директор ІРЦ  №2 Мартинець С. В. розкрила принципи взаємодії ІРЦ з дошкільними закладами та родинами дітей з ООП. Познайомила з положенням про ІРЦ. Поділилася планами на майбутню співпрацю та тісний взаємозв`язок з ЗДО.

Вчитель-дефектолог КЗ «ДНЗ №65 КТ» КМР Терета О.М. розкрила питання «Сучасний підхід до ведення документації вчителя-логопеда та вчителя-дефектолога у ЗДО», навела приклади ведення документації.

Вчитель-дефектолог КЗ «ДЗДО КТ № 263 КМР Обуховська Н.Е. розповіла про написання календарних планів, вказала на помилки в веденні документації спеціалістів.

Матеріали засідання:

ЗАСІДАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛЬНОТИ

Планування_Терета_О.М.

Обуховська_Н.Е._Календарно-тематичне_планування