Логосвіт

ІІ онлайн засідання методичного об’єднання

       22.12.2020р. на платформі Zoom відбулося друге онлайн засідання методичного об’єднання вчителів-логопедів та вчителів-дефектологів дошкільної освіти Покровського району з теми “Сучасній освіті – інноваційні підходи”.  У засіданні взяли участь 35 слухачів.

       Вчитель-дефектолог КЗ «ДНЗ №60 КТ» КМР Кошелєва Любов Володимирівна надала теоретичний та практичний матеріал з питання “Мнемотехніка – ефективне засвоєння інформації дошкільниками з особливими потребами”.

     Вчитель-логопед КЗ «ДНЗ №243 (црд) КТ» КМР Мехтiєва Вiталiна Фелiксiвна  познайомила з цікавим інноваційним підходом в розвитку фонематичного сприйняття – імаджинаріум.

       Вчитель—логопед  КЗ «ДНЗ № 224 КТ» КМР Дружиніна Любов Валентинiвна розповіла про використання методу «сторітелінг» для розвитку мови і уяви дошкільнят.

       Поділилася власним досвідом роботи з використання Су-Джок терапії в роботі логопеда вчитель-логопед КЗ «ДНЗ №230КТ» КМР Велічко Наталія Валеріївна.

       Вчитель-логопед КЗ «ДНЗ № 31 КТ» КМР Василець Світлана Володимирівна познайомила з квестом, як однією з форм організації корекційної роботи, та провела цікавий новорічний квест з аудіторією.

     З використанням smart-технологій в лепбуці, як засобу автоматизації звуків у дітей з порушенням мовлення познайомила вчитель-логопед  КЗ «ДНЗ № 263 КТ» КМР Бурдієнко Валентина Олексіївна. Всі педагоги, через встановлений на смартфоні мобільний застосунок  Blippar мали змогу пограти в ігри з використанням доповненної реальності.

 

Рекомендації:

  1. Впроваджувати в систему корекційної роботи інноваційні технології та форми.
  2. Сприяти створенню електронного банку матеріалів МО та розміщенню його на сайті «Логосвіт».
  3. Систематично використовувати електронний банк матеріалів МО в корекційній діяльності.
  4. Переглянути вебінар на освітній платформі «Всеосвіта»: «Кубики історій «Rory’s Story Cubes» як метод творчо-пізнавальної діяльності учасників освітнього процесу»
  5. Створення римівок на автоматизацію звуків з використанням мнемотаблиць для поповнення методичної бази.

Матеріали МО:

“Су-Джок терапiя в роботi логопеда”

“Smart-технології в лепбуці”

“Мнемотехника”

Практичні матеріали по темі “Імаджинаріум”

Практичні матеріали МО

Презентація “Зимовий квест”

Презентація “Логопедичний квест”