Логосвіт

ІV засідання вчителів-логопедів та дефектологів району «Ярмарок педагогічних ідей».

     27 квітня 2018 року у КЗ «ДНЗ № 60 КТ» КМР  слухачі МО вчителів-логопедів та дефектологів району відвідали «Ярмарок педагогічних ідей».
Присутніх привітала завідувач закладу Кузьма Н. В., побажала плідної роботи та тісної співпраці.

     Керівник МО Остапішина Л.Г. представила колег, які атестувалися протягом 2017-2018 н.р.

Попкову Олену Григорівну – вчителя-логопеда КЗ «ДНЗ № 224 КТ» КМР  зі 44     стажем, атестувалася на підтвердження вищої категорії та звання «Вчитель-методист»;

– Сенченко Тетяну Миколаївну – вчителя-логопеда КЗ «ДНЗ № 280 КТ» КМР  з 14 – річним стажем, атестувалася на підтвердження вищої категорії та звання «Вчитель-методист»;

– Терету Олену Миколаївну – вчителя-дефектолога КЗ «ДНЗ № 65 КТ» КМР  з 12  – річним стажем, атестувалася на підтвердження вищої категорії та присвоєння звання «Старший вчитель»;

– Камянченко Інгу Євгеніївну  – вчителя-дефектолога КЗ «ДНЗ № 65 КТ» КМР  з  10  – річним стажем, атестувалася на встановлення вищої категорії та присвоєння призвання «Старший вчитель»;

 – Обуховську Наталю Едуардівну – вчителя-логопеда КЗ «ДНЗ № 263 КТ» КМР  з і 11  – річним  стажем, атестувалася на встановлення вищої категорії та присвоєння  звання «Старший вчитель»;

– Борисову Ірину Володимирівну – вчителя-дефектолога КЗ «ДНЗ № 263 КТ» КМР  зі     стажем 3 роки, атестувалася на присвоєння ІІ категорії .

    За відсутністю з поважної причини Литвинюк Євгенії Павлівни – вчителя-дефектолога КЗ «ДНЗ № 29 КТ» КМР  з  12   стажем, яка атестувалася на встановлення вищої категорії та присвоєння звання «Старший вчитель», її методичні наробки представили колеги.

     Основна частина заходу була присвячена презентації портфоліо, атестаційних матеріалів атестованих та роботі з аудиторією у вигляді дидактичних ігор. Необхідно відмітити креативність та творчий підхід колег до представлених матеріалів.

   У другій частині засідання слухачі підвели  підсумки роботи МО щодо впровадження в життя ІІІ етапу програми обласного науково-методичного проекту «Освітні стратегії соціалізації особистості громадянського суспільства».

    Хвилинкою гумору, підведенням підсумків роботи за рік та окресленням напрямків роботи на прийдешній рік закінчилася заключна частина засідання.

Рекомендації методичного об’єднання вчителів-логопедів та вчителів – дефектологів Покровського району.

  1. Роботу методичного об’єднання з урахуванням рекомендацій по роботі на ІІІ етапі обласного науково-методичного проекту «Освітні стратегії соціалізації особистості громадського суспільства» вважати успішною.
  2. Планування роботи МО здійснювати на основі нормативно-інструктивних, документів аналізу освітніх потреб суспільства.
  3. Моделювати структуру змісту й форм проведення засідань з урахуванням рекомендацій науково-методичної проблеми області, інформації про рівень професійної компетентності педпрацівників, їхніх потреб та пропозицій.
  4. Сприяти самовдосконаленню педагогів, розвитку їх творчої ініціативи через оновлення змісту МО, оптимальне поєднання традиційних та активних методів навчання.
  5. Розміщувати матеріали з досвіду роботи МО на сайті «Логосвіт» та міському інформаційному сайті дошкільних навчальних закладів.

Матеріали засідання

План-проведення

Презентація Борисова І

Презентація Попкова О.

Презентація Сенченко Т.

Презентація Терета О.

Презентація Обуховська Н.

Презентація Камянченко І.