Логосвіт

Інформація про вчителів-логопедів та вчителів-дефектологів ЗДО Покровського району

Литвинюк Євгенія Павлівна
вчитель- дефектолог,
спеціаліст вищої категорії,
“Старший вчитель”
КЗ “ДНЗ №29 КТ” КМР

Василець Світлана Володимирівна
вчитель-логопед,
спеціаліст вищої категорії,
“Вчитель-методист”
КЗ «ДНЗ №31КТ»

Дудко Катерина Олександрівна
вчитель-дефектолог
КЗ “ДНЗ №31 КТ” КМР

Пантелеєва Дар’я Вікторівна вчитель-дефектолог, спеціаліст КЗ «ДНЗ №33КТ»

Науменко Юлія Олексіївна
вчитель – логопед
КЗ “ДНЗ №33 КТ” КМР

Міщенко Вікторія Володимирівна вчитель-логопед КЗДО КТ №60

Саприкіна Анастасія Сергіївна вчитель-дефектолог спеціаліст КЗДО КТ №60

Остапішина Лариса Григорівна
вчитель-логопед,
спеціаліст вищої категорії,
“Вчитель – методист”
КЗДО КТ №60  КМР

Кошелєва Любов Володимирівна
вчитель-дефектолог,
вчитель-логопед
спеціаліст вищої категорії,
«Старший вчитель»
КЗДО КТ №60  КМР

Терета Олена Миколаївна
вчитель-дефектолог
спеціаліст вищої категорії,
«Старший вчитель»
КЗ “ДНЗ №65 КТ” КМР

Бичкова Ганна Володимирівна
вчитель- дефектолог,
спеціаліст ІІ категорії
КЗ “ДНЗ №65 КТ” КМР

Норенко Олена Володимирівна
вчитель- дефектолог,
спеціаліст І категорії
КЗ “ДНЗ №65 КТ” КМР

Пегова Ольга Борисівна
вчитель- дефектолог,
спеціаліст
КЗ “ДНЗ №65 КТ” КМР

Залова Анастасія Федорівна
вчитель-логопед,
спеціаліст
КЗ “ДНЗ №65 КТ” КМР

Осокіна Оксана Миколаївна вчитель-дефектолог спеціаліст КЗДО №76 КТ

Кошелєва Олена Сергіївна
вчитель-логопед,
КЗДО КТ №76  КМР

Крушинська Майя Алевтинівна
вчитель-дефектолог,
спеціаліст І категорії
КЗ “ДНЗ №71 КТ” КМР

Кочерга Оксана Вікторівна вчитель-дефектолог спеціаліст І категорії КЗ «ДНЗ №71КТ»

slide0019_image066

Гах Ольга Володимирiвна вчитель-дефектолог спеціаліст І категорії КЗ «ДНЗ №71КТ»

Петрова Наталя Володимирівна
вчитель-дефектолог,
спеціаліст вищої категорії
КЗ “ДНЗ №175 КТ” КМР

Лепеха Інна Анатоліївна вчитель-дефектолог спеціаліст КЗ «ДНЗ №175КТ»

Балагур
Віталіна Олексіївна
вчитель-логопед,
спеціаліст ІІ категорії
КЗ “ДНЗ №175 КТ” КМР

Кошелєва Ганна Олександрівна
вчитель-логопед,
спеціаліст
КЗ “ДНЗ №175 КТ” КМР

Антонюк Наталія Євгеніївна
вчитель-дефектолог,
спеціаліст вищої категорії
КЗ “ДНЗ №224 КТ” КМР

Набок Ольга Русланівна Вчитель-логопед, спеціаліст КЗДО КТ № 224 КМР

Корнієнко Інна Сергіївна
вчитель-дефектолог,
спеціаліст ІІ категорії
КЗ “ДНЗ №224 КТ” КМР

Коновалова Ольга Володимирівна
вчитель-логопед,
спеціаліст
КЗ «ДНЗ №224КТ»

Андрєєва Ганна Олександрівна
вчитель-дефектолог
вищої категорії
КЗ “ДНЗ №230 КТ” КМР

Величко Наталія Валеріївна
вчитель-логопед,
спеціаліст ІІ категорії
КЗ “ДНЗ №230 КТ” КМР

Сірик Альона Юріївна
вчитель-дефектолог,
молодший спеціаліст (бакалавр)
КЗ “ДНЗ №230 КТ” КМР

Григоренко Ганна Владиславівна
вчитель-дефектолог,
спеціаліст вищої категорії, “Старший вчитель”
КЗ “ДНЗ №238 КТ” КМР

Яблонська Тетяна Іванівна
вчитель-логопед,
спеціаліст ІІ категорії
КЗ “ДНЗ №238 КТ” КМР

Дяченко Ольга Олегівна вчитель-дефектолог КЗ «ДНЗ №238КТ»

Литвяк Анастасія Володимирівна вчитель-логопед КЗ «ДНЗ №238КТ»

Пономарьова Тетяна Валеріївна вчитель-дефектолог, спеціаліст І категорії КЗ “ДНЗ (центр розвитку дитини) №243 КТ” КМР

Мехтієва Віталіна Феліксівна
вчитель-логопед,
спеціаліст
КЗ “ДНЗ (центр розвитку дитини) №243 КТ” КМР

Чернишевська Тетяна Володимирівна
вчитель-логопед,
спеціаліст І категорії
КЗ “ДНЗ (центр розвитку дитини) №243 КТ” КМР

Попова Юлія Володимирівна КЗ «ДНЗ №243 (црд) КТ» вчитель-логопед

Распутіна Анна Юріївна КЗ «ДНЗ №243 (црд) КТ» вчитель-дефектолог

Обуховська
Наталя Едуардівна
вчитель-дефектолог,
спеціаліст вищої категорії
КЗ “ДНЗ №263 КТ” КМР

Атаманенко Алла Олександрiвна .
вчитель-дефектолог,
КЗ “ДНЗ №263 КТ” КМР

Тетерук Ольга Анатоліївна, вчитель-логопед КЗДО КТ №263 КМР

Іванова Ольга Ігорівна
вчитель- дефектолог,
спеціаліст
КЗ “ДНЗ №263 КТ” КМР

Бурдієнко Валентина Олексіївна
вчитель-логопед,
спеціаліст вищої категорії,
“Вчитель-методист”
КЗ “ДНЗ №263 КТ” КМР

Карчевська Інна Володимирівна
вчитель-дефектолог,
спеціаліст вищої категорії
“Старший вчитель”
КЗ “ДНЗ №280 КТ” КМР

Соколова Наталя Сергіївна
вчитель-дефектолог,
спеціаліст вищої категорії
“Старший вчитель”
КЗ “ДНЗ №280 КТ” КМР

Пуць Наталя Петрівна
вчитель-логопед,
спеціаліст вищої категорії
“Старший вчитель”
КЗ “ДНЗ №280 КТ” КМР

Сенченко Тетяна Миколаївна
вчитель-логопед,
спеціаліст вищої категорії,
«Старший вчитель»
КЗ “ДНЗ №280 КТ” КМР

Харькова Людмила Валеріївна
вихователь-методист
вчитель-логопед,
спеціаліст вищої категорії,
КЗ “ДНЗ №280 КТ” КМР

Трофименко Вікторія Вікторівна
вчитель-дефектолог,
спеціаліст
КЗ “ДНЗ №280 КТ” КМР