Логосвіт

RSS Syndication

Участь у міських заходах

18,19 та 21 липня відбулася серія он лайн зустрічей “З Україною в серці” на базі ЗДО# 243. В заході брали участь спеціалісти нашої спільноти: Валентина Бурдієнко, Ганна Григоренко, Анастасія Залова, Любов Кошелева, Олена Кошелева, Анастасія Саприкіна, Тетяна Панамарьова та вихователь Олена Гавеля, фізінструктор Ольга Красовська. Ганна Распутіна відповідала за технічну підготовку в проведенні заходу.

Велика вдячність організаторам та учасникам, захід пройшов на високому рівні, брали участь багато дітей. З матеріалами можна ознайомитися на Ютуб сторінці ЗДО №243

Worksop “Сенсорні практики в роботі з дошкільнятами”

22.03.2023р на базі Комунальна установа “Криворізький інклюзивно-ресурсний центр#2″КМР фахівцями Надія Дьяконова , Лариса Кузнєцова , Марина Ляса , Svetlana Zhdan Анна Григоренко було проведено Worksop “Сенсорні практики в роботі з дошкільнятами” на захід буди запрошені корекційні педагоги дошкільних закладів Тернівського та Покровського районів.

Спеціалісти нашого району мали змогу ознайомитися з створене інтерактивним середовищем розвитку, в якому дитина за допомогою різного стимульного матеріалу розвиває свої органи чуття (нюх, слух, зір, смак, тактильність, пропріорецепцію та вестибулярний апарат), моторику, координацію та мовлення. Дуже крутий захід! Дякуємо за можливість поринути у дитинство, доторкнутися до дива і насолодитися емоціями! Будо дуже цікаво сприймати знайомі речі по новому, збагатити свої знання новим сенсорними практиками для роботи з дошкільнятами.

Щиро дякуємо команді ІРЦ№2 за запрошення та чудову співпрацю!